Scroll Top
Biz Kimiz?
BİZ KİMİZ?
Biz, dünyanın her yerine göndereceğiniz kargolarınız için, uçtan uca tüm süreci yönetebilen entegre bir grubun, lojistik ayağını oluşturuyoruz.

Sınırların Ötesinde İş Yapmak İçin

Ortaklarımız, 1992 yılında başladıkları uzun yolculuğu, 2017 yılı itibariyle Yeniay Lojistik markası altında ve küresel bir bakış açısıyla devam ettiriyor.

Uluslararası arenada, global şirketlerle, dünyanın her yerinde hizmet üreten bir şirketiz. Tecrübeli ekibimiz, kurumsal altyapımız, sahip olduğumuz akreditasyonlar ve sertifikalar, uluslararası partnerlerimiz ve geniş iş ağımızla, tüm kargo süreçlerinde, tek elden çözümler sağlıyoruz.

Dünya genelinde, Antarktika hariç tüm kıtalara ulaşıyoruz. 90 farklı ülkede, 200’den fazla şehirde operasyon yapıyoruz.

Türkiye’nin En Fazla Yük Taşıyan Acentelerinden Biri

Türkiye’de, IATA Sıralama Listesi’nde, ilk 10 acenteden biriyiz. Bu listede, yüzde 100 yerli ve milli bir firma olarak gururla yer alıyoruz. Her ay, ortalama, 1.000.000 kg’nin üzerinde yük taşıyoruz.

Yeniay Lojistik, sınırların ötesinde iş yapmak isteyen kuruluşlara uçtan uca hizmet veren, küresel bir lojistik çözüm ortağıdır.

Tek Elden Çözümler

Taşımacılıkla ilgili tüm süreçleri, partnerlerimizle birlikte, tek elden yürütüyoruz. Danışmanlık hizmetlerimizle müşterilerimizi, proje fikirlerinin ilk oluştuğu andan itibaren desteklemeye başlıyoruz. Taşımacılık ihtiyacı duyulduğunda ise ülke, şehir ve taşıma yönteminden bağımsız olarak, tüm süreci kapsayan bir hizmet sunuyoruz. Böylece müşterilerimiz, tümüyle kendi faaliyetlerine odaklanarak güvenilir, etkin ve zamanında hizmet almanın keyfini çıkartıyor.

Geleceğe Şimdiden Hazır

Elektronik ticaretin yaygınlaşması, ETGB (Elektronik Ticaret Gümrük Beyanı) ile yapılan işlemlerin sayısını arttırıyor. Bu da hızlı kargo taşımacılığına olan ihtiyacı gündeme getiriyor. Biz de bu gelişmelere şimdiden hazırlanıyoruz. Yatırımlarımızı yapıyoruz, gerekli belgelerimizi alıyoruz.

Tarihçemiz

1992

Yeniay Lojistik ve grup şirketlerinin temeli atıldı.

1992-1998

Gümrük müşavirliği ve uluslararası taşımacılık faaliyetlerini, tek firma üzerinden sunduk.

1998

Mevzuatın değişmesi ile gümrük müşavirliği işlevi, ayrı bir grup şirketi tarafından verilmeye başlandı.

2017

Küresel iş yapma bakış açısıyla “Yeniay Lojistik” markasını oluşturduk.

Yeniay Lojistik
şubelerimiz ve ofislerimiz
Mersin
İrtibat Bürosu
İskenderun
İrtibat Bürosu
BURSA
İrtibat Bürosu
Gemlik
İrtibat Bürosu
Tekirdağ
İrtibat Bürosu
0
Farklı Ülke
0
+
Şehir
Merkez
İstanbul
Şube
Ankara
Şube
İzmir
Şube
Bursa
tr_TRTürkçe